Kraków. Pedagogika teatru – konferencja Teatru Figur

Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego z Warszawy wspólnie z Teatrem Figur Kraków zapraszają na konferencję poświęconą związkom teatru i szkoły.

Spotkanie adresowane jest do nauczycieli, pedagogów, pracowników oświaty, instruktorów teatralnych, animatorów kultury. Jest to zaproszenie do wspólnej refleksji nad ideą pedagogiki teatru. Laptopy poleasingowe

 

Otwarta dla wszystkich zainteresowanych konferencja odbędzie się 21.09.2015 w Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK (ul. Lipowa 4, Kraków) i stanowić będzie początek cyklu spotkań „Tydzień z Teatroteką szkolną” organizowanych w całej Polsce przez Instytut Teatralny.

 

W programie przewidziane są wystąpienia referatowe, m.in o tym jak pozyskiwać pieniądze na edukację kulturalną, panel dyskusyjny o możliwości współpracy teatru i szkoły, prezentacja portalu „Teatroteka szkolna”, warsztaty praktyczne.


Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy drogą mailową (edukacja@teatrfigur.pl) i telefoniczną. komputery Warszawa

Można także skorzystać z zaproszenia do teatru i obejrzeć spektakl „Szyc” w reżyserii Any Nowickiej w Teatrze Barakah. Cena biletu: 15 zł.

Więcej informacji: http://teatrotekaszkolna.pl/article/detail/11

Dorota Halberda
Jesteśmy częścią StacjaKultura.pl i ten tekst jest własnością serwisu.